Bezdrátový tísňový detektor upadnutí osoby - detektor mrtvého muže .
    

 
Vynikající řešení
pro osoby, které se vyskytují
v určitých případech na pracovištích samy a je potřeba předat informaci o upadnutí osoby např. na dispečera ať  už z důvodu přepadení nebo zdravotních komplikací.
V případě upadnutí osoby detektor nastavenou dobu vydává výstražný akustický signál, po uplynutí této výstražné doby dojde k vyslání poplachové zprávy na přijímací jednotku, která předá signál např. na mobilní telefon, PCO, Policii...

Bezdrátový detektor s vysílačem je používán především strážemi ve vězení, pracovníky bezpečnostních agentur, v průmyslových závodech pro osoby, které musí někdy pracovat samy a nemají kontrolní dohled spolupracovníků.

Detektor je bezúdržbový, malých rozměrů a neovlivňuje pohyb osoby. Správná funkčnost je zajištěna přichycením na opasek kalhot podobně jako u mobilního telefonu.

Detektor rozlišuje 3 základní poplachové stavy, které můžou být na místě napojení bezdrátových systémů spolehlivě rozeznány.

Tísňové tlačítko.
Pokud má osoba potřebu vyhlásit tísňový poplach ručně, stiskne současně dva knoflíky na levé a pravé straně (dva knoflíky jsou požadovány, aby se zabránilo nechtěnému přenosu poplachové zprávy).

Upadnutí osoby.
Detektor má v sobě speciální snímač, který rozezná změnu polohy o více než 60
° V případě nechtěného naklonění snímače dojde k akustické výstraze a osoba má možnost poplach vyrušit aniž by došlo k přenosu na řídící jednotku.

Tahový poplach.
Detektor může být přivevněn k opasku navíc pomocí tahového provázku. Pokud by došlo k násilnému přepadení osoby a vytržení tohoto provázku, dojde k poplachovému přenosu.

Detektor má další funkce:
kontrola kvality signálu mezi vysílačem a přijímačem, ztráta spojení, testovací přenos, signalizace slabých baterií

 Životnost baterie:  3 roky V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

 
 


úvod

certifikáty

naše služby

 


dokumentace

kontakt 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 
       

      © 2006   BESYS,  SLABOPROUDÉ  BEZPEČNOSTNÍ  SYSTÉMY